Українська
Валюта UAH
Step4Net Media Converter 10 / 100Base-TX до 100Base-FX, SM, 1310NM, SC / PC, 20 км (MC-D-0.1-1SM-1310NM-20) купити в Київ
Купити Step4Net Media Converter 10 / 100Base-TX до 100Base-FX, SM, 1310NM, SC / PC, 20 км (MC-D-0.1-1SM-1310NM-20)
Step4Net Media Converter 10 / 100Base-TX до 100Base-FX, SM, 1310NM, SC / PC, 20 км (MC-D-0.1-1SM-1310NM-20)
ceaf5123dc

Step4Net Media Converter 10 / 100Base-TX до 100Base-FX, SM, 1310NM, SC / PC, 20 км (MC-D-0.1-1SM-1310NM-20)

В наявності
Ціна:
250 грн
Оплата:
Доставка:
Продавець
Україна, Київ
(Показати на мапі)
+380 
Показати телефон

Рейтинг компанії

69% позитивних відгуків із 13
1
1 рік на Allbiz
Технічні характеристики
  • БрендStep4Net
Опис

Step4net 10 / 100Base-TX до 100Base-FX Media Converter; Див; 1310 нм; Sc / pc; 20 км (MC-D-0; 1-1SM-1310NM-20) </ p>

Step4Net Media Converters призначені для перетворення сигналу з 10Base-T / 100Base-TX швидкого стандарту Ethernet на скрученій пару до 100Base-FX Швидкий стандартний Ethernet для однорідного волокна.
Підтримка технології WDM; Step4Net Media Converters дозволяють одночасно передаватися та приймати сигнали на довжині хвилі 1310 нм та 1550 нм одним оптичним волокном на відстані до 20 км.
кожен медіа-конвертер оснащений портом 1 RJ-45 для крученої пари та 1 порту для оптичного кабелю (SC Connector) і може бути використаний; Як окремий пристрій або встановлений у універсальному 14-слотному шасі для медіа-перетворювачів - Foxgate EC-F14 та Step4Net MC-F14. </ p>

Step4net був заснований командою професіоналів телекомунікацій; Знаючи реальні потреби та особливості ринку. Ось чому, при проектуванні та виготовленні їх обладнання, Step4Net завжди контролює якість та потреби ринку; Надання клієнтам надійні рішення за розумну ціну. Це завдяки цим якостям, що бренд Step4Net виграв серце не тільки на українському ринку; і за межами. </ p>

За роки свого розвитку Step4Net став одним з лідерів у виробництві не тільки телекомунікаційного обладнання; Але також кабельно-провідні продукти та пасивні системи комутації. Кабельні вироби Step4Net відповідають міжнародним стандартам якості та безпеки. </ P>

Зв'язатися з продавцем
Step4Net Media Converter 10 / 100Base-TX до 100Base-FX, SM, 1310NM, SC / PC, 20 км (MC-D-0.1-1SM-1310NM-20)
Step4Net Media Converter 10 / 100Base-TX до 100Base-FX, SM, 1310NM, SC / PC, 20 км (MC-D-0.1-1SM-1310NM-20)
Способи доставки
Способи оплати
Порівняти0
ОчиститиОбрано позицій: 0